Спільне розслідування між канадськими та американськими владами призвело до “рекордного” вилучення незаконної вогнепальної зброї в Онтаріо, повідомляє поліція.

На прес-конференції у місті Орилія у четвер члени одиниці провінційного контролю за зброєю ОПП та служби Захисту Домівки (HSI) США розповіли журналістам, що загалом на обох боках кордону вилучено 274 незаконні вогнепальні зброї, призначені для продажу в більшому регіоні Торонто.

“Такі незаконні вогнепальні зброї використовуються у насильницьких злочинах, таких як пограбування, викрадення автомобілів, напади на будинки, інтимідація, викупи і вбивства”, – сказав комісар ОПП Томас Каррік.

Також було вилучено фентаніл та інші наркотики

Поліція заявила, що 106 вогнепальних зброї вилучено в Онтаріо, що становить найбільше вилучення пістолетів та штурмових гвинтівок в історії провінції. З 168 зброї, що були вилучені в США, більшість контрабандирували в Онтаріо через Баффало, хоча розслідування охопило навіть Флориду.

Поліція заявила, що вогнепальні зброї продавалися через декілька днів або навіть годин після їх контрабанди через кордон.

Під час 17 обшуків, проведених протягом цього місяця, поліція також вилучила різні наркотики, призначені для торгівлі, такі як фентаніл і метамфетамін.

Оцінена вулична вартість вогнепальної зброї та незаконних наркотиків, вилучених в Онтаріо, становить трохи більше 3 мільйонів доларів, повідомила поліція.

У зв’язку з розслідуванням було здійснено 16 затримань в Онтаріо. Один чоловік із Сент-Кетарінс ще не затриманий. Поліція зазначила, що проти шести обвинувачених застосовано пожиттєві заборони на володіння зброєю, а один з них перебував на повному умовному звільненні.

Розслідування почалося минулого року

Вилучення стали результатом проведеного ОПП проекту Saxom і HSI проекту Duel Approach, які почали розслідування минулого року стосовно двох осіб, які намагалися продавати зброю навколо ГТА.

Поліція заявила, що вони нарешті розкрили участь п’яти окремих кримінальних мереж.

Маттью Скарпіно, спеціальний агент з Баффало, який очолював проект Duel Approach, сказав, що розслідування виявило організований “канал контрабанди вогнепальної зброї” між Флоридою та міжнародними пунктами пропуску в регіоні Баффало та Ніагари.

Під час численних прихованих операцій було затримано двійного громадянина США та Канади, сказав Скарпіно, який розповів прихованим агентам, що він буде подорожувати до Флориди, щоб контрабандувати зброю до Канади. Цей чоловік перебуває під судом у США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *