вітрова

Оператор системи електропостачання Онтаріо планує шукати більше вітрової та сонячної енергії п’ять років після того, як уряд Прогресивних консерваторів скасував численні контракти на відновлювану енергію.

Сьогодні Незалежний оператор системи електропостачання оголосить, що планує введення в експлуатацію 2 000 мегаватт неспоживаючої електрогенерації.

Закупівля буде першою в серії для додавання 5 000 мегаватт генерації електроенергії з метою як задоволення зростаючих потреб у енергії в Онтаріо, так і досягнення нульових викидів на електричній мережі.

Останнім часом Онтаріо також додає проекти зберігання електроенергії, і IESO зазначає, що з’являючийся батарейний парк провінції добре поєднується з вітро- та сонячною енергією, щоб електроенергія, згенерована цими методами, могла зберігатися та вводитися в мережу за потреби.

Прем’єр Дуг Форд скасував 750 контрактів на відновлювану енергію невдовзі після того, як його Прогресивні консерватори утворили уряд у 2018 році, після того, як попередній ліберальний уряд стикався з широким гнівом через довгострокові контракти з виробниками чистої енергії за вищими ринковими тарифами.

IESO заявляє, що новий процес для отримання зеленої енергії буде конкурентним, що допоможе забезпечити “вибір ефективних за вартістю пропозицій”.

Цей звіт від The Canadian Press був опублікований вперше 11 грудня 2023 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *