Unifor досягнув тимчасової угоди в інтересах майже 1,300 працівників No Frills по всьому Онтаріо, повідомили у неділю, уникнувши наближеної загрози страйку, який мав розпочатися менше ніж за 24 години.

Unifor оголосив дедлайн для страйку у четвер, вимагаючи вищих заробітних плат і кращих умов праці для працівників у 17 магазинах. Страйки могли розпочатися вже у понеділок.

“Працівники No Frills були впевнені, що громадськість підтримає їхні вимоги до справедливого відсотка від величезних прибутків Loblaw,” – заявив президент місцевого підрозділу 414 Unifor Горд Куррі.

“Працівники чітко висловили, що були готові до страйку, якщо це буде необхідно, для досягнення наших необхідних вимог до гідної роботи та заробітної плати.”

До 17 магазинів входять локації в Торонто, Уїтбі, Онтаріо, Ніагара-Фолс, Онтаріо та інші місця.

Unifor раніше вказував на зростання прибутків у Loblaw на тлі зростання вартості життя як причину своїх вимог до зарплат, стверджуючи, що працівники втомилися від розбіжності між їхньою зарплатою та прибутками компанії.

Працівники No Frills, більшість з яких працюють на неповний робочий день, зараз проголосують за тимчасову угоду з понеділка по суботу. Деталі угоди не були оприлюднені через наближення голосування.


“Наш комітет з питань угод в No Frills був вирішений побудувати на тому, що працівники продуктових магазинів досягли цього літа з Metro”, – заявила національна президентка Unifor Лана Пейн.

“Ця тимчасова угода передбачає зразкові заробітні плати та багато інших поліпшень для наших членів.”

Loblaw не надав відповіді на запит про коментар негайно.

Працівники Metro на 27 магазинах по всьому регіону Торонто уклали п’ятирічну угоду після місячного страйку цього літа.

Близько 2,700 працівників отримали негайне підвищення зарплати на 1,50 долара за годину. Повні та старші неповний робочий день працівники отримають додаткове підвищення в 50 центів у січні, що збільшить їхню загальну зарплату протягом наступних місяців на 2 долари за годину.

Джерело: https://toronto.ctvnews.ca/strike-averted-at-17-no-frills-stores-in-ontario-1.6651532

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *