Уряд Дуга Форда скасовує плани щодо зміни міських меж у кількох муніципалітетах Онтаріо після виявлення того, що рішення не було прийнято “способом, який зберігає і посилює довіру громадськості”.

Новий міністр житлового господарства Пол Каландра оголосив це в Парламенті Онтаріо в понеділок.

“Процес не відповідав моїм вимогам”, – сказав Каландра журналістам. “Я думаю, що в розробці офіційних планів для цих областей було занадто багато втручання від окремих осіб з офісу попереднього міністра.”

Отже, Каландра зазначив, що незабаром буде внесено законопроект, який скасує офіційні плани щодо зміни меж муніципалітетів Баррі, Бельвіля, Гвелфа, Гамільтона, Оттави, Пітерборо і регіонів Голтон, Ніагара, Піл і Уеллінгтон.

Міністр додав, що буде існувати винятки “у випадках, де розпочалося будівництво або де це суперечило б існуючим провінційним законодавством та нормативами”.

“Ми хочемо переконатися, що плани скасування відповідають нашим спільним амбіціям щодо будівництва більше житла, особливо зараз, коли ці муніципалітети вже зробили свої обіцянки щодо житла”, – сказав він.

Муніципалітетам буде надано 45 днів для зв’язку з працівниками міністерства та ідентифікації будь-яких додаткових поправок або покращень, які вони хотіли б внести до своїх офіційних планів.

Це вже другий раз за останній місяць, коли уряд скасовує важливе політичне рішення.

Відповідно до значних протестів і двох різких звітів провінційного аудитора і комісії з питань добросовісності, уряд скасував своє рішення щодо вилучення 7 400 акрів зеленої землі.

У звітах було виявлено, що відсутність лідерства і серйозні порушення процесу призвели до того, що деякі розробники були покладені на ділянки землі.

Тодішній міністр житлового господарства Стів Кларк, а також його начальник штабу, подали у відставку протягом кількох тижнів після оприлюднення звітів.

Уряд отримав аналогічну критику, коли він вирішив змінити офіційні плани кількох муніципалітетів для досягнення своєї мети – будівництва 1,5 мільйона житлових будинків.

Декілька мерів та муніципальних службовців заперечували, що зміни не були необхідними для досягнення їхніх індивідуальних цілей щодо житла і в деяких випадках мали би екологічні та фінансові наслідки, на які вони не були готові.

Пам’ятка, яку опублікувала Нова демократична партія на початку жовтня, вказує, що уряд знав про відсутність консультацій, коли він розпочав зміни міських меж в шести муніципалітетах.

Наприклад, щодо Регіону Ватерлоо у меморандумі вказується, що уряд відзначив “сильний опір щодо розширень” та існують занепокоєння стосовно земель, доданих до меж третіми сторонами, які не були оцінені регіональними співробітниками.

У всіх випадках Міністерство вказує, що зміни не були обговорені з індігенними громадами. Також вказується, що 30-денний період взаємодії “імовірно розглядається як недостатній.”

Нова демократична партія подала запит аудитору загального секретаря на перегляд рішення уряду щодо зміни міських меж. Проте невідомо, чи продовжиться це розслідування зараз, коли зміни були скасовані.

“Це справжня можливість для мене, як міністра, перезапустити нашу співпрацю з міськими партнерами, щоб ми могли продовжувати працювати разом”, – сказав Каландра, додавши, що провінція буде співпрацювати з містами, щоб допомогти витратам, пов’язаним зі змінами.

Дві муніципалітети вже подали запити на компенсацію більш ніж 400 000 доларів витрат, які вони зазнали при роботі над вилученням земель із зеленого поясу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *