Поміж підвищенням цін і зменшенням розмірів продукції, деякі виробники також непомітно знижують якість інгредієнтів, щоб скоротити виробничі витрати.

Ця практика отримала назву “скимпфляція”.

“Скимпфляція” – це коли виробник змінює формулу свого продукту, використовуючи більш дешеві інгредієнти”, – заявив американський адвокат з захисту прав споживачів Едгар Дворський в інтерв’ю CTV News. Під час “скимпфляції” ви отримуєте менше за свої гроші”.

Дворський відстежує непомітні зміни в продуктах. Як приклад такої “скуперфляції” він наводить туалетний папір.

“Ви коли-небудь помічали, що він стає тонший?” – каже Дворський. “Це один із способів, за допомогою якого виробники, здається, економлять на продукті, використовуючи менше кількість паперової маси”.

Скимпфляцію буває важко помітити, оскільки не існує спеціальних законів, що вимагають від компаній розголошувати інформацію про зміни. Деякі вважають, що така практика, як і “шринкфляція”, коли ви платите ту ж ціну за товар меншого розміру, допомагає знизити споживчі ціни в умовах інфляції.

За словами Сильвена Шарлебуа, професора кафедри розподілу продуктів харчування і політики в Університеті Далгаусі, вже діє “скимпфляція” в Канаді.

“Виробники продуктів харчування використовують підхід “скимпфляції” вже багато років”, – сказав Шарлебуа в інтерв’ю CTV News.

На прикладі бренду мюслі-батончиків він зазначив, що перший інгредієнт змінили з “молочного шоколаду” на так звану “шоколадну глазур”, в склад якої входять більш дешеві інгредієнти, такі як пальмова олія.

“Ціни на какао зараз на 44-річному максимумі”, – каже Шарлебуа. “Це змусило компанії використовувати інші інгредієнти для отримання шоколадної глазурі”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *