Поліція Торонто розшукує двох чоловіків, які, як стверджується, погрожували групі підлітків ножем під час шкільних годин в середній школі на сході міста минулої середи.

Поліція повідомила, що вони відгукнулись на виклик про наявність ножа в районі вулиці Carlaw Avenue і вулиці Gerrard Street East, трохи перед 12:50 год.

За словами офіцерів, двоє чоловіків підійшли до групи підлітків у середній альтернативній школі Оазис під час шкільних годин. Один із них витягнув ніж та погрожував групі, повідомила поліція.

Першого підозрюваного описують як чоловіка зростом 5 футів 3 дюйми з худорлявою статурою, коротким каштановим і сірим волоссям та коротким кущі. Його останній раз бачили з червоною сумкою на затяжці та в світлих кольорах.

Другого підозрюваного описують як чоловіка зростом 5 футів 6 дюймів з мускулястою статурою. Поліція не надала жодної інформації про те, що він останній раз носив.

Будь-яка інформація про цей випадок може бути передана поліції за номером 416-808-5500 або анонімно Crime Stoppers за номером 416-222-8477 (TIPS) або на веб-сайті www.222tips.com.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *