Компанія Diamond and Diamond Lawyers подала колективний позов у зв’язку з припущеними антисемітськими інцидентами в Університеті Йорка.

Позов був поданий проти самого Університету Йорка і студентської організації York Federation of Students.

Серед позивачів є нинішні студенти, випускники та студенти з 1998 по 2021 рік.

Позивачі стверджують, що на території кампусу їх змушували відчувати себе небезпечно, змушували мовчати, приховувати свою єврейську належність, переслідували і навіть загрожували фізичним насильством.

Звинувачені, як стверджується, проявили легковажність, зокрема, не вміли належним чином реагувати на антисемітські інциденти, порушували політику університету щодо відсутності дискримінації та забезпечували недостатню підготовку персоналу до боротьби з переслідуваннями.

‘Університет Йорка не виконав свої зобов’язання щодо дотримання власних принципів та політики, особливо тих, які є важливими для забезпечення безпеки студентів’, – заявляє Сандра Зіскінд, головний партнер компанії Diamond and Diamond Lawyers. ‘Власники території кампусу, про яку йдеться, за законом зобов’язані демонструвати відповідальність’.

Позивачі вимагають негайних дій для забезпечення своєї безпеки та запобігання інцидентам у майбутньому.

Позивачі підкреслюють системну модель поведінки, посилаючись на інциденти, які відбулися ще в 2009 році. У ході одного з таких інцидентів єврейські студенти сховалися в офісі Hillel від антисемітських протестуючих після участі в зібранні щодо страйків помічників викладачів.

‘Будь-яка поведінка, яка пропагує ненависть, насильство, дискримінацію або руйнує освітнє середовище, як зазначено в “Кодексі прав і обов’язків студентів”, свідчить про невиконання університетом обов’язку дбайливості і суперечить його основним цінностям уваги, рівності та ввічливості’, – сказав Дерріл Сінгер, керівник відділу колективних позовів компанії Diamond and Diamond Lawyers.

Тим, хто вважає, що вони стикаються з антисемітизмом в Університеті Йорка, рекомендується зв’язатися з компанією Diamond and Diamond Lawyers за телефоном 1-800-567-HURT.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *