Tommy Thompson Park – одне з найкращих місць, де можна помилуватися приголомшливим заходом сонця над центром Торонто, але такі заходи, як щорічний Фестиваль Метеликів, нагадують нам, що парк також є чудовим місцем для спостереження за деякими чудесами природи.

Захід, організований Toronto and Region Conservation Authority, відбудеться 19 серпня, що дасть вам рідкісну можливість стати свідком того, як тисячі метеликів-монархів Торонто розпочинають свою сезонну міграцію на південь до Мексики.

Захід проводиться в Tommy Thompson Park щороку з низки причин, насамперед тому, що парк є найвідомішим природним середовищем проживання метеликів і, зокрема, монархів.

Оскільки парк щільно заселений місцевими видами рослин, такими як ваточник, що є єдиним джерелом їжі для монархів, парк діє як один великий розплідник для метеликів.

Розташування поблизу озера також є сприятливим середовищем для метеликів. Деякі з них долають відстань до 4000 кілометрів, щоб дістатися місць для зимівлі, а відправна точка на березі озера дозволяє їм використовувати південні вітри для довгої подорожі.

Сам фестиваль складається з денних програм, організованих TRCA, включаючи такі яскраві моменти, як екскурсії парком, які дадуть вам можливість побачити величезну популяцію метеликів поблизу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *